Nowy

Komplet pościeli 100% MyWay 3-częściowy 160x200cm MyWay-10

♦ Komplet pościeli bawełna z dwóch stron jednakowa MyWAY 160x200 cm oraz dwie poszwy na poduszki 70x80cm

♦ Najnowsza kolekcja pościeli MyWay ® to doskonałe powiązanie doskonałej jakości z niską ceną. Pościel stworzona jest z myślą o najbardziej wymagających klientach.

♦ Jest elegancka, delikatna i jedwabista w dotyku. Urzeka nowoczesnym wzornictwem, które nada każdej sypialni niecodzienny urok.

♦ 100 % bawełna ekologiczna zapewniająca bezpieczne i komfortowe użytkowanie przez długi czas. 

♦ Najwyższej jakości, najbardziej lubiany przez wszystkich splot posiadający  57 nitek na cm2, zapewniający trwałość produktu spokojny sen.

♦ Nowoczesne barwniki używane do barwienia naszych produktów dają gwarancję, że nawet po wielu praniach pościel zachowa swoje pierwotne kolory i nie będzie farbować. 

♦ Dla miłośników mody, szeroka paleta wzorów i kolorów wykorzystująca nowoczesne wzornictwo podążające za aktualnymi trendami.

♦ Dla miłośników klasyki, ponadczasowe wzory i delikatne pastele.

♦ Każdy zestaw zawiera poszwę na kołdrę zamykaną na ukryty suwak oraz dwie poszwy na poduszki również zamykane na suwak.

♦ Jakość potwierdzona certyfikatami OEKOTEX oraz najwyższymi certyfikatami kontroli produkcji

Więcej informacji
Kod MyWay-10
Kolor jak na zdjęciach
Rozmiar 160x200cm/3cz.
Paczka 1kpl.
W magazynie
Kod
MyWay-10
        47,15 zł     57,99 zł
♦ Komplet pościeli bawełna z dwóch stron jednakowa MyWAY 160x200 cm oraz dwie poszwy na poduszki 70x80cm ♦ Najnowsza kolekcja pościeli MyWay ® to doskonałe powiązanie doskonałej jakości z niską ceną. Pościel stworzona jest z myślą o najbardziej wymagających klientach. ♦ Jest elegancka, delikatna i jedwabista w dotyku. Urzeka nowoczesnym wzornictwem, które nada każdej sypialni niecodzienny urok. ♦ 100 % bawełna ekologiczna zapewniająca bezpieczne i komfortowe użytkowanie przez długi czas.  ♦ Najwyższej jakości, najbardziej lubiany przez wszystkich splot posiadający  57 nitek na cm2, zapewniający trwałość produktu spokojny sen. ♦ Nowoczesne barwniki używane do barwienia naszych produktów dają gwarancję, że nawet po wielu praniach pościel zachowa swoje pierwotne kolory i nie będzie farbować.  ♦ Dla miłośników mody, szeroka paleta wzorów i kolorów wykorzystująca nowoczesne wzornictwo podążające za aktualnymi trendami. ♦ Dla miłośników klasyki, ponadczasowe wzory i delikatne pastele. ♦ Każdy zestaw zawiera poszwę na kołdrę zamykaną na ukryty suwak oraz dwie poszwy na poduszki również zamykane na suwak. ♦ Jakość potwierdzona certyfikatami OEKOTEX oraz najwyższymi certyfikatami kontroli produkcji
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Komplet pościeli 100% MyWay 3-częściowy 160x200cm MyWay-10